Zostań sponsorem

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty sponsorskiej. Wirtualny świat witryn internetowych wciąż jest pełen nieodkrytych możliwości. WordCamp Polska 2015 to wspaniała okazja do tego, by je odkrywać.

WordCamp Polska jest najważniejszym wydarzeniem w krajowej społeczności WordPress.
W tym roku odbędzie się w najnowocześniejszym w Polsce Centrum Konferencyjnym ICE Kraków, położonym przy Rondzie Grunwaldzkim, w samym sercu Krakowa, naprzeciw Wzgórza Wawelskiego. Zapraszamy serdecznie!

Need English version?

Udział w organizacji tego wydarzenia gwarantuje nie tylko promocję wśród kreatywnych twórców internetowego uniwersum, ale jest też szansą poznania detali najpopularniejszego CMS-a na świecie. Jest to doskonała okazja dla firm, które korzystają z darmowych rozwiązań takich jak WordPress, aby okazać swoją wdzięczność i uznanie dla idei technologii dostępnych na zasadzie „open source”.

Pakiety Sponsorskie Konferencji WordCamp Polska 2015
Pakiety Sponsorskie Konferencji WordCamp Polska 2015

 

Zobacz pełną ofertę sponsorską (PL)Zobacz pełną ofertę sponsorską (EN)

Możliwość identyfikacji Państwa Firmy z platformą WordPress to inwestycja, która na pewno się zwróci. Udział w konferencji WordCamp Polska 2015 gwarantuje ścisłe targetowanie komunikatów.
Razem z nami mogą Państwo zaoszczędzić czas i pieniądze, potrzebne podczas indywidualnych poszukiwań potencjalnych klientów.

Skontaktuj się z nami

WordCamp Polska 2015 – 12-13 września – Kraków