WordUp Kraków

WordUp Kraków #lato

Czujecie lato? W Krakowie z pewnością już nadeszło, bo pod takim właśnie hasłem odbędzie się kolejny krakowski WordUp.

Na spotkanie zapraszamy 10 lipca o godz. 19:00 w Cafe Domówka przy ul. Miodowej 28a.

Program:

Krzysztof Dróżdż opowie o podstawowych błędach bezpieczeństwa, które popełniają programiści w czasie pisania wtyczek i motywów WordPressa. Krzysiek to programista, absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego, z wieloletnim doświadczeniem w pracy z WordPressem (od wersji 1.5). Współpracował przy wdrożeniach WordPressa m. in. dla Próchnik SA i Browaru Czarnków. Jest aktywnym członkiem społeczności WordPressa: moderator polskiego forum WP, supporter na WordPress.StackExchange i kontrybutorem kodu WordPressa.

Łukasz Badocha powie słów kilka o tym jak stworzyć stronę od projektu graficznego do gotowego motywu zakodowanego na WordPressie. Skupi się na kwestii wyboru odpowiedniego projektu graficznego – jakie elementy powinien mieć wybrany przez nas PSD, żeby odpowiadał strukturze WordPressa. Następnie opowie jak z wybranego projektu zbudować w pełni funkcjonalną stronę wykorzystującą w pełni możliwości, które oferuje WordPress.

Grzegorz Durtan pokaże nam jak za pomocą WP zrobić serwis pośrednictwa pracy bez potrzeby napisania kawałka kodu. Tworzyć serwis będziemy na żywo i od zera więc możecie to potraktować jako warsztaty szybkiego tworzenia serwisów internetowych na WordPressie. Grzegorz to pasjonat i przedsiębiorca na codzień związany w WordPressem. Obecnie buduje platformę e-learning’ową dostarczającą wiedzę z zakresu kompletnych rozwiązań informatycznych opartych o WP z uwzględnieniem wsparcia procesów biznesowych dla małych firm.

Dołącz do wydarzenia

4 myśli nt. „WordUp Kraków #lato”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *