Takiej koszulki nie ma jeszcze nikt

Słynne hasło: „nie mam co na siebie włożyć” jest dobrą wymówką na wiele okazji… Ale tym razem nie przejdzie! Żaden uczestnik Konferencji WordCamp Poland 2015 nie będzie miał problemu ze strojem.

Nie taki WordPress straszny, jak go malują. Gdy zostanie poznany, może stać się tarczą dla szczerzących zęby potworów czyhających w rozmaitych zakątkach sieci.

Nasi prelegenci już wiedzą, jak najlepiej wykorzystać platformę WordPress. We wrześniu każdy, kto nadstawi uszy, wchłonie trochę wiedzy, która w przyszłości pozwoli zmierzyć się z przeciwnościami. Smok Wawelski już się wścieka, że jego wirtualne druhy będą miały więcej trudności we wprowadzaniu zamętu, a my uwieczniliśmy jego złość na koszulkach.

Jest stylowo, elegancko i sensownie. Tylko tak może być na WordCamp Polska 2015. Jeśli jeszcze nie masz biletu, koniecznie go zdobądź, a już niebawem w Twojej szafie znajdzie się ciuch z limitowanej kolekcji. Tej okazji nie można przegapić!

Jeżeli masz już bilet ale nie pamiętasz czy wybierałeś(aś) rozmiar koszulki – użyj linka, który przyszedł wraz z rejestracją na konferencję i wybierz swój rozmiar!

Kup bilet!

Zobacz program Konferencji WordCamp Polska 2015

5 myśli nt. „Takiej koszulki nie ma jeszcze nikt”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *