prelegenci wordcamp 2015

Prędkość, konwersja i budowanie społeczności

Przedstawiamy kolejną trójkę prelegentów tegorocznego WordCampa. Tym razem jest bardzo międzynarodowo.  Kel Santiago przyjeżdża do nas z Japonii a Ivan Bjelajac z Serbii. Polskę w tym składzie reprezentuje Marcin Kosedowski.

Ivan Bjelajac jest związany z ManageWP.com i firmą Devana. Jego doświadczenie inżynierskie opiera się o DevOps, System Engieer i Customer Support Analysis. Podczas WordCampa powie jak prędkość strony internetowej wpływa na przychody. Doradzi jak zmierzyć we właściwy sposób prędkość strony i ulepszyć ją.

Kel Santiago mieszka w Japonii, gdzie pisze i jest ewangelistką w DigitalCube. Opowie o tym, jakie korzyści może przynieść firmie zaangażowanie w społeczność WordPressa. (Gdy już przekonacie się, że warto – będziecie mieli okazję stać się częścią WordPressa podczas WordCampowego Contributor Day.)

Marcin Kosedowski zajmuje się poprawą konwersji na stronach internetowych. Tytuł jego prezentacji brzmi: Na konwersję Mistrza Yody 5 sposobów. Herh herh herh. Dowiemy się na niej jak uniknąć niezwykle powszechnych błędów, które obniżają konwersję na stronie.

Szczegółowe informacje o naszych mówcach

Chcesz jako pierwszy wiedzieć o nowych prelegentach i możliwości kupienia biletów? Zapisz się na nasz newsletter, obiecujemy nie spamować!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *