Prelegenci WordCamp Polska 2015 – pierwsza trójka na start!

Zgłosili się jakiś czas temu. Mają dużą wiedzę, z której korzystają na co dzień. Każdy z nich dał się już poznać podczas różnych spotkań okołowordpressowych. Nie konserwują swojej wiedzy – rozwijają ją i dzielą się z innymi.

Mamy zaszczyt ogłosić trzech pierwszych prelegentów konferencji WordCamp Polska 2015!

Każdy z nich zaprezentuje wiedzę potrzebną użytkownikom WordPressa poszukującym rozwiązań enterprise dla biznesu. Każdy ugryzie temat nieco z innej strony.

Tomasz Dziuda [Ścieżka Developer] nakręci uczestników WordCampa na WP-API. Ten Lead Developer z GavickPro i organizator łódzkich WordUpów jest pod wyraźnym wpływem czaru WP-API. Dzięki temu promieniuje wiedzą, co  z pewnością zauważyli uczestnicy spotkań okołowordpressowych w kilku miastach Polski.

Mateusz Tuński [Ścieżka Open] ostrzeże słuchaczy przed konsekwencjami niewiedzy.  Ten adwokat i Prezes Fundacji Startup Law jest ekspertem w zakresie prawa autorskiego. Zważywszy na to, że zasada: Ignorantia legis excusat neminem (nieznajomość prawa nie tłumaczy) obowiązuje również internautów – warto go posłuchać i uniknąć kosztownej wpadki.

Jakub Milczarek [Ścieżka Case Studies] zarazi wszystkich ideą dążenia do użyteczności tego, co pojawia się w sieci. Ten UX Specialist w OnTheGoSystems i specjalista z dziedziny fizykochemii kryminalistycznej słynie z wysokiej precyzji swoich wypowiedzi. Podczas jego prezentacji zobaczymy jak przenieść teorię na praktykę i zbudować od podstaw użyteczny serwis.

Jeśli wiesz, o czym jeszcze powinni usłyszeć uczestnicy konferencji WordCamp Polska 2015- zgłoś się do nas i zaprezentuj swój temat.

Czekamy na Ciebie do 15 lipca 2015 roku.

Kliknij i zostań prelegentem!

Szczegółowe informacje o pierwszej trójce mówców

2 myśli nt. „Prelegenci WordCamp Polska 2015 – pierwsza trójka na start!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *