Organizatorzy

Konferencja nie może odbyć się bez uczestników, za to na pewno nie powstanie bez organizatorów i wolontariuszy! Ta prężna, miodna, sroga, klawa, epicka, wyborowa, nietęga, szczodra, kusa i kapitalna drużyna spowoduje, że WordCamp Polska 2015 w Krakowie odbędzie się na najwyższym poziomie:

Katarzyna Gajewska

Piszę, czytam, chodzę do teatru, kocham Gwiezdne Wojny.

Katarzyna Karus-Wysocka

Organizatorka WordUp Kraków. Właścicielka studia interaktywnego Hello! Studio, gdzie zajmuje się głównie projektowaniem UX. Dziwną przyjemność czerpie z testowania interfejsów i obserwowania reakcji klientów na przedstawiane wyniki. Twierdzi, że nic nie jest niemożliwe i tą zasadą kieruje się w codziennej pracy, najczęściej z wykorzystaniem WordPress. Wolne chwile spędza eksperymentując w kuchni i na siłowni, bijąc własne rekordy w trójboju siłowym.

Magdalena Dymańska

Zawodowo ilustrator. Miłośniczka sztuki współczesnej (tradycyjnej i cyfrowej) oraz kultury japońskiej. Wspiera WordCamp Polska 2015 pomagając w kreowaniu oprawy graficznej wydarzenia.

Marcin Pietrzak

Developer w OnTheGoSystems. Odpowiada za rozwój i utrzymanie wtyczki Types oraz innych z grupy Toolset. Entuzjasta i ewangelista filtrów i akcji, których wykopywaniem zajmuje się na swoim blogu.

Stały uczestnik i prelegent na Polskich WordCampach, jak do tej pory zachował średnią 1 wykład na WC, choć na pierwszym w Łodzi, tylko słuchał.

Entuzjasta i propagator filtrów i akcji, które używa na co dzień w ilościach wręcz hurtowych.

Ewa Karaszkiewicz

Zawodowo jest front-end developerem o specjalności best judgement responsive webdesign ninja. Prywatnie molem książkowym, który lubi tylko ładne rzeczy. A w czasie WordCamp Polska 2015 opiekuje się sponsorami.

Basia Rumińska

Sumienna i dokładna w każdym calu – Basia wspiera WordCamp Polska 2015 opiekując się sponsorami i wolontariuszami.

Marcin Wolak

Programista, bloger, szyderca, obserwator, główny organizator WordCamp Polska 2015. Na co dzień zajmuje się zawodowo WordPressem dla dużych biznesów oraz przyspieszaniem stron internetowych.

Beata Kazimieruk

Pasjonatka teatru, jazdy na rowerze, scrabbli i literatury.
Codziennie styka się z WordPressem w swojej pracy copywritera.

Tomasz Dziuda

Lead Developer w GavickPro, miłośnik i propagator WordPressa. Organizator WordUp Łódź, WordCamp Polska 2014 i aktywny prelegent na WordUpach odbywających się w różnych rejonach Polski. Pasjonat nowych technologii webowych, który dotrwał do wymarzonych przez siebie czasów w których nie trzeba martwić się Internet Explorerem, a tydzień bez nowego frameworka w JavaScript nie istnieje.

2 myśli nt. „Organizatorzy”

  1. Hi. My name is Roman. Tell me please how often u organise WordPress conferences ?
    U do it by yourself or from WordCamps central ?
    Thanks

    1. Hi Roman,

      We are organizing WordPress Conference in Poland once a year. Also we have a lot of smaller meetups in almost every big city. If you want to organize WordCamp you need to cooperate with WordCamp Central.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

WordCamp Polska 2015 – 12-13 września – Kraków