wordup polska

Jesień obrodziła WordUpami

Nawet miesiąc nie minął od WordCamp Polska 2015, a organizatorzy siedmiu lokalnych WordUpów już przystąpili do organizacji kolejnych spotkań. Jeśli zatęskniliście za klimatem WordCampa, jesienią będziecie mogli sobie go przypomnieć. W październiku i listopadzie zobaczymy się w Toruniu, Wrocławiu, Warszawie, Lublinie, Katowicach, Gdyni oraz Łodzi!

WordUp Toruń #3

9 października o 18:00 spotykamy się w Toruniu, w Hanza Cafe, aby posłuchać o wtyczkach i motywach. Agenda spotkania zapowiada się niezwykle interesująco:
18:00 Tomasz Dziuda – Jak tworzyć motywy przyjazne użytkownikom i programistom
18:30 Krzysztof Dróżdż – Wtyczki zabezpieczające? Pohackujmy! – zobaczmy ile warte są popularne wtyczki do zabezpieczania WP
19:00 Max Matłoka – Dokąd zmierzasz WordPressie?
19:30 Networking
Na pewno warto dołączyć do wydarzenia na Facebooku.

WordUp Warszawa #polecie oraz WordUp Wrocław #4

Tydzień później, 16 października, odbędą się aż dwa spotkania: We Wrocławiu i Warszawie!
W Warszawie WordUp przebiega pod hasłem #polecie, a oto jego agenda:
18:10 Kasia Aleszczyk i Basia Muszko – Dobry początek to połowa roboty. Zainstalowałem WordPressa i co dalej..?
18:45 Kuba „Marsjan” Niewiarowski – Ścieżka Kodeksu, czyli od zera do WordPress Developera
19:20 Łukasz Korowicki i Michał Strześniewski – Style Guide Driven Development, czyli jak wykonać więcej za mniej
20:00 Networking
Miejsce spotkania to Kawiarnia Hoża 51, a tu strona wydarzenia na Facebooku.

O 18:30 we Wrocławiu rozpocznie się tamtejszy WordUp #4
– agenda jeszcze nie jest znana, ale wystarczy spojrzeć na listę uczestników na stronie wydarzenia, aby wiedzieć, że będzie fajnie.

WordUp Lublin #10

22 października na WordUpa zaprasza Lublin. Agenda spotkania będzie uaktualniania na Facebook’u. Miejsce spotkania to, tradycyjnie, Caffe Trybunalska.

WordUp Silesia #3

Dwa dni później, 22 pażdziernika, w Katowicach odbedzie się WordUp Silesia #3. Jednym z gości będzie Tomasz Dziuda z tematem: Jak tworzyć motywy przyjazne użytkownikom i programistom? Kolejni goście będą zapowiadani na stronie wydarzenia. Spotykamy się w Strefie Centralnej przy pl. Sejmu Śląskiego 2.

WordUp Trójmiasto #3

14 listopada (sobota!) szykuje nam się spotkanie enstuzjastów WordPressa w Gdyni. Widzimy się w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym. Nadal przyjmowane są zgłoszenia na prelegentów, zatem zachęcamy do przesyłania swoich propozycji. Więcej informacji na… uwaga, niespodzianka… Facebooku.

WordUp Łódź #5

19 listopada spotkamy się na piątym już łódzkim WordUpie. Start godz. 18:30, miejsce: Niebostan, ul. Piotrkowska 17. Więcej informacji oczywiście na stronie wydarzenia.

Jeśli wiecie o niewymienionych tutaj spotkaniach WordPressowców, dajcie nam znać w komentarzu. Zachęcamy także osoby z innych miast do organizowania WordUpów w ich lokalizacjach! Organizatorzy spotkań z pewnością chętnie podzielą się wiedzą i doświadczeniem w tym zakresie.

Do zobaczenia gdzieś w Polsce!

3 myśli nt. „Jesień obrodziła WordUpami”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *