prelegenci wordcamp polska

Content marketing, bezpieczeństwo i automatyzacja

Przedstawiamy kolejnych trzech prelegentów WordCamp Polska i trzy bardzo różne tematy, które podejmą oni podczas wrześniowej konferencji. Pierwszym zagadnieniem będzie content marketing, czyli strategia marketingowa opierająca się na ciekawej, wartościowej treści. Drugi temat to kwestia zabezpieczenia przed atakami, na które narażone są WordPressowe wtyczki. Trzecia prezentacja dotyczyć będzie automatyzacji procesów, usprawniających pracę developerów – tych doświadczonych jak i początkujących.

Anna Siatka swoją przygodę z marketingiem rozpoczęła od stażu w hiszpańskim start-upie Yeeply. Obecnie związana z Agencją Blue Paprica, gdzie jest odpowiedzialna m.in. za prowadzenie działań content marketingowych. Aktywnie śledzi nowe trendy w marketingu, zwłaszcza zastosowanie nowych technologii. Podczas WordCamp Polska opowie o tym, co content marketing może dać Twojemu biznesowi, przybliży założenia content marketingu, wskaże kluczowe elementy mające wpływ na jego skuteczność oraz pokaże przykłady efektywnie prowadzonych kampanii w branży B2B.

Kacper Szurek jest pasjonatem bezpieczeństwa, poszukującym błędów w WordPressowych wtyczkach. Na tym aspekcie skupi się podczas swojej prezentacji, zatytułowanej: Bezpieczeństwo wtyczek na przykładzie wykrytych podatności. Dowiemy się z niej jakich konstrukcji unikać i jak tworzyć bezpieczny na ataki kod.

Max Matłoka to 22-letni entuzjasta WordPressa. Pracuje jako webdeveloper w brytyjskiej firmie WPGeeks. Rozwija się w najbardziej bieżących technologiach i rozwiązaniach podbijających Internet, natomiast nabyte doświadczenia adaptuje do WordPressa. Jego prezentacja będzie przedstawiała procesy automatyzacji niektórych zadań w wordpressie. Ponadto zostaną zaproponowane rozwiązania, które mogą pomóc doświadczonym, ale także tym mniej doświadczonym developerom, w uproszczeniu ich pracy.

Z tą trójką, a także innymi pasjonatami WordPressa, spotkacie się podczas WordCamp Polska, już w dniach 12-13 września. Do zobaczenia!

Zobacz program Konferencji WordCamp Polska 2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *