Zostań tłumaczem symultanicznym na WordCamp 2015

Chcemy, żeby wiedza, którą mamy do przekazania, trafiła do jak najszerszego grona odbiorców. WordPress funkcjonuje w przestrzeni międzynarodowej, a wskazówki naszych prelegentów z pewnością przydadzą się nie tylko osobom znającym język polski. Jeśli lubisz innym ułatwiać życie i chcesz zburzyć barierę językową anglojęzycznych słuchaczy – mamy dla Ciebie szereg dobrych wiadomości.

Potrzebujemy tłumacza sumultanicznego, który podczas konferencji WordCamp Polska 2015 przełoży prelekcje z polskiego na angielski . W zamian – poza splendorem i sławą – zapewniamy bilet VIP oraz zaproszenie na sobotnią kolację. Stawiamy również obiad, a jeżeli masz szczególne potrzeby – możemy się nad nimi zastanowić.

Masz odpowiednie zdolności i odrobinę woli? Zgłoś się i razem z nami spraw, by ziarno wiedzy mogło wykiełkować na szerszym gruncie.

Sprawdź program, oceń swoje zdolności i zdecyduj, czy jesteś osobą, na którą czekamy. Jeżeli tak – daj nam znać. Może dzięki Tobie uda nam się przekazać komuś informacje, które pomogą mu w codziennych zadaniach lub zmienią na lepsze wirtualny świat WordPressa.

Zdolny człowieku – nie czekaj! Skontaktuj się z nami…

Zobacz program Konferencji WordCamp Polska 2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *