Obrazki

Jak było rok temu? Kilka wspomnień przed startem!

Ostatnie bilety zostały już sprzedane, więc z pewnością macie już swoje wejściówki na  WordCamp Polska 2015. Nie możecie się doczekać? Zanim ICE Kraków da nam zielone krzesła, a prelegenci zaczną zrzucać nowy ładunek wiedzy na nasze umysły – przypomnijcie sobie, jak było rok temu. Czytaj dalej Jak było rok temu? Kilka wspomnień przed startem!

Zostań ekspertem w Happiness Barze!

Jeśli pracujesz z WordPressem już jakiś czas i nie lubisz stać z założonymi rękami – dołącz do zespołu Happiness Baru!

Dzięki Tobie foyer Centrum Kongresowego ICE Kraków zamieni się w przestrzeń wymiany wiedzy. Możesz pomóc innym szybciej poznać zasady działania platformy WordPress i pozwolić im uniknąć stresów związanych z tym, że coś nie działa tak, jak powinno! Czytaj dalej Zostań ekspertem w Happiness Barze!

By cztery kółka miały wygodnie…

Jak dotrzeć na WordCamp Poland 2015? Sposobów jest wiele. Jeszcze jest czas, by z każdego miejsca w Polsce spokojnie dojechać rowerem, zarezerwować miejsce w pociągu ze zniżką za wcześniejszy zakup lub upolować tani bilet na samolot. Można też przyjechać samochodem.

Czytaj dalej By cztery kółka miały wygodnie…

Kto jeszcze wystąpi? Zobaczcie sami!

Agenda już pęka w szwach, ale oni też mają coś ciekawego do powiedzenia. WordCamp Polska 2015 to skompresowane centrum wiedzy o WordPressie – tej czwórki nie mogło zabraknąć! Davor Altman i Grzegorz Głąb wystartują na ścieżce Enterprise, a Łukasz Bieniek i Grzegorz Jaworek pójdą w stronę Case studies. Czytaj dalej Kto jeszcze wystąpi? Zobaczcie sami!

Co zrobić, żeby działało? Oni wiedzą i powiedzą…

Kasia Janoska i Aleksander Kuczek dadzą kilka wskazówek, jak osiągnąć nić porozumienia między programistą a klientem. Marcin Karpezo i Piotr Potrebka wskażą drogę do stworzenia małej lub dużej strony opartej o platformę WordPress. Mamy zaszczyt przedstawić autorów kolejnych czterech prelekcji. Czytaj dalej Co zrobić, żeby działało? Oni wiedzą i powiedzą…

Zostań tłumaczem symultanicznym na WordCamp 2015

Chcemy, żeby wiedza, którą mamy do przekazania, trafiła do jak najszerszego grona odbiorców. WordPress funkcjonuje w przestrzeni międzynarodowej, a wskazówki naszych prelegentów z pewnością przydadzą się nie tylko osobom znającym język polski. Jeśli lubisz innym ułatwiać życie i chcesz zburzyć barierę językową anglojęzycznych słuchaczy – mamy dla Ciebie szereg dobrych wiadomości. Czytaj dalej Zostań tłumaczem symultanicznym na WordCamp 2015