wordcamp polska

To już jutro…

Nadeszła wiekopomna chwila… Czekaliśmy na to bardzo długo i w końcu doczekaliśmy się. WordCamp Polska już jutro. Widzimy się w Krakowie, który podczas weekendu 12-13 września stanie się WordPressową stolicą Polski. A teraz garść informacji organizacyjnych, z którymi warto się zapoznać.

Już jutro od godziny 9:00 będziemy na Was czekać w Centrum Kongresowym ICE. O tej godzinie otwieramy rejestrację na WordCamp Polska, aby przywitać pierwszych gości.

Kolejna ważna informacja: Middle Party rozpoczyna się w Klubie Plaża o godz. 21:00. Udział w imprezie mogą wziąć osoby z identyfikatorem oraz zgłoszone przez uczestników i prelegentów osoby towarzyszące. Kupony na napoje orzeźwiające będą rozdawane na wejściu do godz. 22:00.

Kolejne informacje organizacyjne publikować będziemy w mediach społecznościowych – tam bowiem przenosimy WordCampową komunikację.

Przede wszystkim uczestnikom i prelegentom polecamy dołączenie do eventu na Facebook’u. Tam będziemy informować o szczegółach konferencji, ewentualnych modyfikacjach w agendzie oraz wszelkich ważnych kwestiach związanych z przebiegiem imprezy.

Na naszym Twitterze i Instagramie będziemy relacjonować to, co się dzieje podczas WordCampa. Będziemy wrzucać zdjęcia z prelekcji i nie tylko – Was też do tego zachęcamy – używajcie hashtagu #wckrk. Dzięki temu też będzie Wam łatwiej odnaleźć się na imprezie wśród innych uczestników.

Do jutra!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *