Ten pakiet na pewno się zwróci!

W dążeniach do sukcesu zawsze warto postawić na pewnego konia.  To już ostatni moment, by wesprzeć Konferencję WordCamp Polska 2015 i dołączyć do grona szczęśliwców, którzy już to zrobili.

W tej chwili skupiamy się nad dopięciem wszystkiego na ostatni guzik, jednak mamy kilka pomysłów i potrzeb, które dzięki Twojej firmie mogą wyjść ze strefy marzeń:

  • Tłumaczenia Symultaniczne – na tegorocznym WordCampie powitamy sporo gości zagranicznych i chcemy aby mogli w pełni skorzystać z wiedzy, którą przekażą polscy prelegenci. W tym celu chcielibyśmy zatrudnić profesjonalnych tłumaczy symultanicznych z języka polskiego na angielski. Koszt: 7000zł.
  • Middle Party – wiadomo, że nawiązywanie nowych znajomości i wymiana wiedzy przebiega płynniej kiedy w okolicy nie brakuje odpowiednich napojów orzeźwiających. Koszt: dowolny.

Jeżeli chcesz, by dobrodziejstwa platformy WordPress były związane z Twoją Firmą, dołącz do naszych sponsorów. Tak jak oni możesz wykorzystać czas, pieniądze i energię na coś innego, niż indywidualne poszukiwania klientów. Śpiesz się! WordCamp zacznie się za niecałe 10 dni. Już niebawem nie będzie szansy na zakup jednego z poniższych pakietów.

Pakiety Sponsorskie Konferencji WordCamp Polska 2015

Przypomnij sobie 6 powodów, aby wesprzeć WordCamp Polska i nie zastanawiaj się długo. Zgłoś się do nas i powiedz 300 uczestnikom konferencji czym się zajmujesz. W ten sposób przyczynisz się do organizacji tego wydarzenia i zapewnisz sobie udział w rewelacyjnej lekcji. Dzięki temu poznasz detale najpopularniejszego CMS-a na świecie. Jednocześnie możesz tym samym okazać swoją wdzięczność i uznanie dla idei „open source”, zgodnie z którą działa WordPress.

Chcę wesprzeć WordCampa

Zobacz firmy, które już nas wsparły

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *