WPGeeks

WPGeeks

WPGeeks to niewielka, ale solidna i genialna grupa programistów stron internetowych wyspecjalizowanych w platformie WordPress. Na rynku działa zaledwie kilka lat, a już może pochwalić się bogatym doświadczeniem w pracy z wieloma renomowanymi firmami medialnymi na całym świecie (głównie w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii).

Mocnymi stronami WPGeeks są: indywidualne podejście do klienta, rzetelność oraz wysoka jakość dostarczanych usług, które nie tylko spełniają wymagania klientów, ale też wychodzą poza ich oczekiwania.

WPGeeks oferuje nie tylko tworzenie stron internetowych WordPress. W ofercie każdy klient znajdzie także WPGuards – plugin, który zabezpieczy Cię przed utratą cennych danych na Twojej stronie WordPress. Plugin ten zapewnia automatyczny, codzienny backup całej strony, regularne skanowanie w poszukiwaniu wirusów oraz comiesięczne manualne update’y zainstalowanych pluginów wykonane przez jednego z naszych specjalistów. Oferowana przez nas pomoc techniczna w razie jakichkolwiek problemów dostępna jest 24/7.

wpgeeks.co.uk