Szymon Kapturkiewicz, Wojciech Walczak i Witold Szapar

Szymon_Kapturkiewicz-Wojciech_Walczak

Szymon Kapturkiewicz – Przedsiębiorca, Web Developer i założyciel agencji interaktywnej InterSynergy, pasjonat HTML5 i WordPressa. Obecnie w dużej mierze zajmuje się analizą biznesową i zarządzaniem projektami. Dorywczo wspiera działania programistyczne – szczególnie w zakresie projektowania rozwiązań i architektury. Każdą wolną chwilę poświęca na rozwijanie kompetencji związanych metodyką LEAN i LEAN Software Developement.

Wojciech Walczak – Projektuje i programuje aplikacje webowe. Backend i frontend nie mają przed nim żadnych tajemnic. Pilnie śledzi najnowsze trendy w branży i stara się aktywnie włączać je do rozwiązań naszej firmy. Wiele uwagi poświęca detalom i ciągłemu poprawianiu User Experience. W wolnych chwilach eksperymentuje ze skryptami i bibliotekami rozbierając je na części pierwsze i wprowadzając własne poprawki.

witold_szaparWitold Szapar – dyrektor Zarządzający Plasma Media Digital  –  agencji digital marketingu, która działa w kilkunastu krajach Europy Wschodniej oraz Azji Środkowej.
Obecny na rynku internetowym od 2001 roku – można rzec, że dorastał razem z nim.
Jego zawód i pasja skupia się wokół budowania strategii marki oraz Agile Managementu. Pomysłodawca i realizator idei pracy w międzynarodowych teamach eksperckich – co z powodzeniem wprowadza w życie podczas pracy z klientami w takich krajach jak Ukraina, Rumunia, Bułgaria, Chorwacja, Bośnia i Hercegowina, Armenia, Azerbejdżan, Gruzja, Uzbekistan, Tadżykistan, Rosja, Kazachstan oraz Białoruś. Podczas działania ma do dyspozycji kilka współpracujących ze sobą zespołów eksperckich z branż IT/Web design, Project Management, Content Marketingu, SEO, PPC, SMM, kampanii reklamowych online w wyżej wymienionych krajach.

Bonduelle – Comunication Center (DAM/MRM/SMM/Content Marketing…) / WordPress jako narzędzie do Content Marketingu

Case Study o tym jak wykorzystać WordPress do budowy hybrydowego otwartego systemu łączącego wybrane funkcjonalności DAM/MRM dla zaspokojenia wewnętrznych i zewnętrznych potrzeb marketingowych korporacji SMM/Content Marketing.

Prelegenci opowiedzą o tym jak dla marki Bonduelle – rozpoczęliśmy budowę dedykowanego rozwiązania do zarządzania materiałami marketingowymi, umożliwiającego publikację i dystrybucję zróżnicowanych treści do różnych grup odbiorców.

Budowane rozwiązanie będzie wykorzystywane przez agencje reklamowe, BTL-owe, działy sprzedażowe obsługujące markę Bonduelle w większości krajów Europy Środkowo-Wschodniej (szesnaście wersji językowych). System ten będzie stanowił centrum inspiracji niezbędne do podejmowania działań związanych z content marketingiem.

Podczas prezentacji usłyszymy o integracji, automatyzacji, translacji treści, a także o problemach z jakimi przyszło się zmierzyć podczas realizacji. Nie zabraknie też ciekawostek o wykorzystaniu takich narzędzi, jak: WP-API, WP-CLI, WPML, Google Translate API, Bedrock, Sage, Bower, Gulp, Capistrano.

Sesja