Pełen program Konferencji WordCamp Polska 2015 już dostępny!

Jeszcze kilka miesięcy temu zastanawialiśmy się nad tym, ilu prelegentów możemy zmieścić w ciągu dwóch dni Konferencji WordCamp Polska 2015. Rzeczywistość nas mile zaskoczyła!

Założyliśmy, że 30 wysokiej jakości prelekcji to będzie aż nadto aby zapełnić wrześniowy weekend ogromną dawką wiedzy. Aktywnie zachęcaliśmy was do podzielenia się wiedzą z ponad 300 uczestnikami, którzy zjadą wczesną jesienią do Krakowa.

Odzew mile nas zaskoczył! Zgłosiło się nie 30, nie 40, a prawie 60 osób, które chciały zaprezentować swój temat w trakcie WordCampa. Dziękujemy wszystkim osobom, które przesłały zgłoszenia!

Przy tak licznej grupie spędziliśmy wiele godzin wybierając i dopasowując prelekcje tak, aby program był dla was jak najbardziej atrakcyjny i zróżnicowany. Do obsadzenia mieliśmy 6 różnych ścieżek tematycznych:

  • Open – sesja otwierająca Konferencję WordCamp, z tematami z różnej beczki, od ochrony prawa autorskiego poprzez błędy popularnych blogerów aż po tematy bezpieczeństwa.
  • Developer – sesja ściśle programistyczna nakierowana na technologiczne tematy.
  • User – ścieżka skupiająca się głównie na użytkownikach WordPressa: blogerach i właścicielach stron. Tutaj pojawią się tematy użyteczności, dostępności, konwersji czy tworzenia treści.
  • Freelancer – sesja skierowana głównie dla osób pracujących w wolnym zawodzie.
  • Enterprise – ścieżka zawierająca rozwiązania i przykłady projektów dla dużych biznesów.
  • Case Studies – najciekawsze przykłady użycia WordPressa w projektach, o których wam się nie śniło!

Po wielu godzinach spotkania ustaliliśmy pełen program konferencji, a w nim 36 tematów zaprezentowanych przez 40 prelegentów!

My już wiemy, że warto się pojawić 12 i 13 września w Krakowie, mamy nadzieję że i Wy się tam z nami spotkacie!

Zobacz program Konferencji WordCamp Polska 2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *