Kto jeszcze wystąpi? Zobaczcie sami!

Agenda już pęka w szwach, ale oni też mają coś ciekawego do powiedzenia. WordCamp Polska 2015 to skompresowane centrum wiedzy o WordPressie – tej czwórki nie mogło zabraknąć! Davor Altman i Grzegorz Głąb wystartują na ścieżce Enterprise, a Łukasz Bieniek i Grzegorz Jaworek pójdą w stronę Case studies.

Davor Altman pracuje jako Head of Customer Happiness team w ManageWP. Entuzjasta WordPressa uzależniony od obsługi Klienta, fanatyk gry w szachy i organizator pierwszego spotkania Customer Happiness w Belgradzie.  Na co dzień pisze dla ManageWP i prowadzi osobistego bloga. Na konferencji w Krakowie opowie o sztuce supportu i wpływie poczty pantoflowej na rozwój bazy klientów w prezentacji, pt. The Art of support – Growing your WordPress Customer Base by using the word of mounth.

Grzegorz Głąb to przedsiębiorca i Freaklanser. Pasjonat nowych technologii, poszukujący ciekawych możliwości ich praktycznego wykorzystania do budowania rozwiązań dla biznesu. Lubi współpracować z Ludźmi, a nie pracować dla ludzi. Na WordCamp Polska 2015 wystąpi z prelekcją pt. WordPress w wadze pure-kowej, w ramach której dowiemy się o nowych natywnych możliwościach języków: html5, css3, javascript do budowania frontendu.

Łukasz Bieniek WordPressem zajmuje się zawodowo. Na początku jako freelancer, teraz już jako firma z zespołem dev. Tworzymy rozwiązania WP dla biznesu. Ich kod jest dostępny na envato market, na stronach takich firm jak mBank czy Biedronka. We wrześniu w Centrum Kongresowym ICE Kraków pokaże, jak w jeden wieczór zrobić prosty CRM lub system zarządzania działem sprzedaży w oparciu o WordPressa w prezentacji pt. WPsalesforce – Zrób to sam w jeden wieczór.

Grzegorz Jaworek swoją przygodę z WordPressem rozpoczął 8 lat temu jako freelancer, od 3 lat zaraża swoją fascynacją ABB. Uważa, że każdą stronę da się zrobić bazując na WordPressie, a dedykowane szablony i wtyczki skrojone do potrzeb są lepsze od uniwersalnych frameworków. Na konferencji wystąpi z prelekcją pt. ABB TV – WordPress jako platforma video. Opowie w niej jak zaimplementować i wdrożyć platformę multimedialną do użytku korporacyjnego w oparciu o WordPressa.

Szczegółowe informacje o naszych mówcach

Zachęcamy też do zakupu biletów! Dziś udostępniamy nową pulę specjalnie dla Was…

Kup bilet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *