Jak było rok temu? Kilka wspomnień przed startem!

Ostatnie bilety zostały już sprzedane, więc z pewnością macie już swoje wejściówki na  WordCamp Polska 2015. Nie możecie się doczekać? Zanim ICE Kraków da nam zielone krzesła, a prelegenci zaczną zrzucać nowy ładunek wiedzy na nasze umysły – przypomnijcie sobie, jak było rok temu.

Nie można cofnąć czasu, ani oddać atmosfery towarzyszącej wcześniejszym okołoWordPressowym konferencjom. Można natomiast – dzięki uprzejmości organizatorów warszawskiego WordCampa 2014 oraz możliwościom współczesnej techniki – przypomnieć sobie o czym dokładnie mówiono podczas tamtejszego wydarzenia.

Tak było w Warszawie!

Ślad po emocjach związanych z tym zjazdem miłośników otwartej platformy CMS, niektórzy uczestnicy pozostawili na swoich blogach. Wśród interesujących relacji znalazły się dłuższe i krótsze podsumowania, opis wrażeń tych, którzy byli na WordCampie po raz pierwszy i tych, którzy kolejny raz wybrali się na okołoWordPressową konferencję. Niektórzy skupili się na sferze merytorycznej, a inni na odczuciach.

A może macie zdolność do rozciągania doby i chcecie urządzić sobie dłuższy „bifor” przed tym, co zdarzy się w Krakowie? Jeśli tak, możecie przenieść się jeszcze o rok do Wrocławia. Na tegorocznym WordCampie podtrzymamy tradycję i zostawimy w sieci trwały ślad tego, co już od najbliższej soboty będzie się działo w mieście najpopularniejszego polskiego smoka!

Bierzcie przykład z twórców: www.e-kreatywnie.com.pl, wpzen.plesandeckapultowicz.pl, wpart.pl, seowordpress.pl, relatywnieobiektywna.pl i w tym roku podzielcie się wrażeniami z WordCampa na swoich blogach.

2 myśli nt. „Jak było rok temu? Kilka wspomnień przed startem!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *