I Ty możesz zostać prelegentem…

Wciąż szukamy ciekawych tematów, inspirujących zagadnień i użytecznych wizji. W dwóch słowach: szukamy prelegentów! Prawdopodobnie czekamy właśnie na CIEBIE!

WordCamp 2015 to wspaniała okazja do podzielenia się czymś, co dotąd układało się w głowie. To szansa na rozwój pasji dla tych, którzy choć odrobinę interesują się WordPressem. A przecież niemal każdy, kto pojawi się na naszej konferencji ma iskierkę pasji ciągnącej ku WordPressowi.

Możesz mówić krótko

Nie oczekujemy elaboratu godnego Massachusetts Institute of Technology. Wystarczy w 15… max 30 minut opowiedzieć o tym, co jest ważne dla Ciebie… Temat ma zainspirować do poznawania czegoś ciekawego. WordPress łączy miejsca, ludzi i technologie.

Wiesz w jaki sposób to robi? Podziel się tym z nami! Wiesz czego w nim brakuje? Oświeć nas! Masz własne spostrzeżenia i doświadczenia związane z tym najpopularniejszym CMS-em świata? Nie krępuj się! Na WordCampie 2015 możesz pochwalić się wiedzą lub zasygnalizować, co Twoim zdaniem użytkownicy WordPressa nagminnie robią nie tak jak trzeba.

Dzielenie się wiedzą przynosi bonusy

Wszyscy prelegenci dostają bilety VIP oraz zaproszenia na kolację w sobotę wieczorem. Na zgłoszenia czekamy do 15 lipca 2015 roku.

Już dziś dołącz do prelegentów WordCamp 2015!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *