Do zobaczenia w Krakowie!

Już niebawem Kraków stanie się WordPressową stolicą kraju nad Wisłą. WordCamp Polska jest najważniejszym wydarzeniem dla polskiej społeczności WordPress, powinien więc odbyć się w nietuzinkowych miejscach. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby lokalizacje wszystkich wydarzeń spełniły Wasze oczekiwania oraz sprzyjały zdobywaniu wiedzy, integracji oraz wymianie kontaktów między uczestnikami.

Konferencyjna część WordCamp Polska 2015 odbędzie się w najnowocześniejszym w Polsce Centrum Kongresowym ICE Kraków, położonym przy Rondzie Grunwaldzkim, w samym sercu Krakowa, naprzeciw Wzgórza Wawelskiego. Centrum ICE Kraków mieści się przy ul. Marii Konopnickiej 17, zaledwie 20 minut piechotą od Starego Rynku. Prelekcje będą miały miejsce w Sali Kameralnej, na III piętrze Centrum, w której ugościmy 300 miłośników WordPressa.

Zobacz ICE Kraków

Klub Plaża Kraków - Z lotu ptakaPoza solidną dawką wiedzy podczas prelekcji, szykujemy dla Was Middle Party, które odbędzie się w klubie Plaża, w sobotę 12 września. Jest to prawdziwy beach bar, przeniesiony prosto z tropików w samo serce zabytkowego Krakowa. Klub Plaża znajduje się 6 minut drogi od Centrum Kongresowego ICE, w którym odbędzie się WordCamp. Start imprezy – godz. 21:00.

Middle Party

hub:raumW poniedziałek, już po oficjalnej części WordCampa zapraszamy do udziału w Contributor Day oraz warsztatach AMIMOTO WordPress + Amazon Web Services Hands-on. Odbędą się one w krakowskim hub:raum.

hub:raum Kraków to Centrum Innowacyjności dla regionu Europy Środkowo-Wschodniej, stworzone przez Deutsche Telekom Group w kwietniu 2013 roku. Centrum skupia się na wspieraniu innowacyjnych pomysłów (startupów) umożliwiając im dotarcie do europejskich rynków dzięki zasobom Telekomu, co oznacza m.in. pre-instalację na telefonach, łączenie z ofertami operatorów czy wspólne kampanie marketingowe. hub:raum oferuje także finansowanie (do 80.000 euro per projekt), mentoring i przestrzeń coworkingową.

Contributor Day

Nie czekaj więc i bądź z nami w Krakowie!

Bilety

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *