Wordpress contributor day

Daj coś od siebie – WordPress Contributor Day

Zapraszamy do udziału w Contributor Day, czyli wydarzeniu towarzyszącym WordCamp Polska, który odbędzie się 14 września w siedzibie hub:raum*, przy ul. Przemysłowej 12.

WordPress jest rozwijany przez programistów i programistki z całego świata, którzy w ramach wolontariatu wnoszą swój wkład do tego najpopularniejszego obecnie CMS’a. WordPress to darmowy, rozpowszechniany na licencji GNU (GPL) system, którzy służy nie tylko do prowadzenia blogów, ale na którym oparte są również skomplikowane, złożone serwisy. WordPress jest otwarty i darmowy – ale nie istniałby, gdyby nie bezinteresowne zaangażowanie wielu osób.

Nie pytaj więc, co WordPress może zrobić dla ciebie, ale co ty możesz zrobić dla WordPressa!

Zostań częścią społeczności WP i weź udział w Contributor Day – wydarzeniu które towarzyszy krakowskiej edycji WordCamp Polska.

Uczestników wspierać będą Kasia Świderska (support) oraz Aleksandra Łączek (motywy).

Więcej informacji o krakowskim Contributor Day:

Contributor Day

Dołącz do wydarzenia!

  • hub:raum Kraków to Centrum Innowacyjności dla regionu Europy Środkowo-Wschodniej, stworzone przez Deutsche Telekom Group w kwietniu 2013 roku. Centrum skupia się na wspieraniu innowacyjnych pomysłów (startupów) umożliwiając im dotarcie do europejskich rynków dzięki zasobom Telekomu, co oznacza m.in. pre-instalację na telefonach, łączenie z ofertami operatorów czy wspólne kampanie marketingowe. hub:raum oferuje także finansowanie (do 80.000 euro per projekt), mentoring i przestrzeń co-workingową.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *