By cztery kółka miały wygodnie…

Jak dotrzeć na WordCamp Poland 2015? Sposobów jest wiele. Jeszcze jest czas, by z każdego miejsca w Polsce spokojnie dojechać rowerem, zarezerwować miejsce w pociągu ze zniżką za wcześniejszy zakup lub upolować tani bilet na samolot. Można też przyjechać samochodem.


Uczestnicy WordCamp Polska 2015 będą mieli do dyspozycji 50 miejsc parkingowych tuż przy Centrum Konferencyjnym ICE. Bezstresowy postój zapewni specjalna wjazdówka. Wystarczy ją umieścić za szybą, by zapewnić sobie spokój, a samochodowi bezpieczeństwo i odpoczynek przez cały czas trwania konferencji. Aby otrzymać wjazdówkę należy podczas zakupu biletu zaznaczyć chęć skorzystania z parkingu. Wzór wjazdówki do wydruku prześlemy mailem na kilka dni przed konferencją. 

Na miejscu będzie oczywiście obowiązywała zasada: kto pierwszy ten lepszy.

Zachęcamy do łączenia sił i przyjazdu jednym samochodem w kilka osób. Warto też pomyśleć o skorzystaniu z oferty carpoolingu, np. poprzez blablacar, JedziemyRazem lub otodojazd.pl.

Dookoła ICE znajdują się liczne miejsca parkingowe. W weekend strefa płatnego parkowania jest nieaktywna, ale samochody pozostawione do poniedziałku mogą od 10:00 generować koszty.

Więcej informacji o parkowaniu

Krakowskie strefy parkowania

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *