Co zrobić, żeby działało? Oni wiedzą i powiedzą…

Kasia Janoska i Aleksander Kuczek dadzą kilka wskazówek, jak osiągnąć nić porozumienia między programistą a klientem. Marcin Karpezo i Piotr Potrebka wskażą drogę do stworzenia małej lub dużej strony opartej o platformę WordPress. Mamy zaszczyt przedstawić autorów kolejnych czterech prelekcji.

Kasia Janoska – blogerka i front-end developer już  od czterech lat bacznie obserwuje nowe trendy w WordPressie. Poza wirtualnym światem uwielbia gotować i podróżować. W Krakowie wkroczy na ścieżkę Freelancer, by zaprezentować podstawy słownika kodersko-polskiego.

Aleksander Kuczek – twórca pluginów do WordPressa w Perfect for WordPress, prywatnie zajmuje się optymalizacją wszystkiego, co możliwe. Podczas konferencji WordCamp Polska 2015 opowie o tym, czym jest szablon, czym plugin oraz jak je sprzedawać, by być w zgodzie jednocześnie z literą prawa i duchem open source. 

Marcin Karpezo – developer z dziewięcioletnim doświadczeniem, od roku pracuje wraz z Grzegorzem Durtanem nad upraszczaniem realizacji procesów biznesowych z wykorzystaniem WordPressa. Z jego prelekcji dowiemy się, jak przejść w jeden dzień od pomysłu na biznes w sieci do kompletnego pomysłu na model biznesowy. Opowie też o tym, jak przetestować pomysł wśród znajomych, zanim wypłynie się z nim na szerokie wody.

Piotr Potrebka – politolog z wykształcenia, który łączy zamiłowanie do WordPressa z pracą w ministerstwie. Dzięki niemu dowiemy się, jak przenieść serwis z Joomli na WordPressa i dlaczego warto było to zrobić nawet w przypadku serwisu Ministerstwa Edukacji Narodowej.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *