Co możesz zrobić w 12 godzin?

Potrzebujesz tylko 12 godzin, by dolecieć z Havany do Moskwy. W 12 godzin możesz też dostać się spacerem z Legnicy do Wałbrzycha – tylko po co? Możesz też 180 razy odsłuchać Seven Nation Army zespołu The White Stripes. Brzmi kusząco, prawda? Jednak nie tak kusząco jak bycie prelegentem na WordCamp Polska – a od tego dzieli cię właśnie jedyne 12 godzin!

Dzisiaj, czyli 15 lipca, dokładnie o godz. 22:00 zamkamy nabór na prelegentów tegorocznego WordCamp Polska. Wiemy, że wiesz dużo o WordPressie, dlatego nie czekaj i zgłoś swój temat. 12 godzin to wystarczająco dużo czasu, by przygotować propozycję prezentacji.

Ponieważ głównym tematem tegorocznej konferencji  są Rozwiązania enterprise dla dużego biznesu, w szczególności czekamy na zgłoszenia do ścieżki Enterprise. Uczestnicy WordCampa z pewnością z ciekawością wysłuchają prelekcji na temat wordpressowych rozwiązań i projektów dla dużych biznesów.

Czekamy na propozycje prezentacji poruszających tematykę rozwiązań stosowanych na szeroką skalę, dla dużej ilości użytkowników, pod wysoki ruch, obciążenie i dobrą skalowalność.

To ostatnia szansa – zgłoś się i zostań prelegentem!

Chcę zostać prelegentem!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *