Chcesz być na WordCampie? Kup bilet w sobotę!

Ciągnie Cię na WordCamp Polska 2015, ale spóźniłeś się z zakupem biletu z pierwszej puli? A może musiałeś sprawdzić harmonogram, by wiedzieć, czy chcesz przybyć? Już jutro będziesz miał okazję kupić wejściówkę na największe wydarzenie WordPressowe w roku!

Dla tych pasjonatów WordPressa, którzy chcieli poznać wszystkich prelegentów, zanim zdecydowali się przybyć przygotowaliśmy dodatkową pulę biletów.

Już w sobotę 1 sierpnia 2015 o godzinie 20:00 rusza sprzedaż. Tematyka wystąpień na konferencji WordCamp Polska 2015 z pewnością zainteresuje wszystkich, którzy mają na co dzień do czynienia z WordPressem.

Gra jest warta świeczki. Wiedza, którą mają do przekazania nasi prelegenci, przyda się każdemu, kto ma coś wspólnego z tworzeniem witryn internetowych. WordPress wciąż się rozwija i pomaga rozwijać się tym, którzy na nim pracują. Dzięki niemu często to, co niemożliwe, staje się możliwe.

Jeśli WordPress to Twoja bajka – musisz przybyć na WordCamp 2015. Jeśli WordPress to dla Ciebie nieodkryta przestrzeń, nasza konferencja pozwoli zapełnić kilka białych plam na Twojej mapie wirtualnego świata. Może dzięki obecności w Centrum Kongresowym ICE Kraków w dniach 12-13 września 2015 roku uda Ci się zrobić krok naprzód na szlaku prowadzącym do sukcesu.

Jeśli jeszcze się wahasz, zajrzyj do harmonogramu. Zobacz, jak wiele tematów Cię zainteresuje i w sobotę nie wahaj się zapewnić sobie uczestnictwa w tym wydarzeniu.

Zobacz program Konferencji WordCamp Polska 2015

Kup bilet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *