Agenda się zapełnia! Przedstawiamy kolejnych trzech wspaniałych…

Jest już szóstka – a to zawsze cieszy! Szóstka w totka, szóstka w szkole, czy szóstka na WordCampie…  zawsze radość, szczęście i same pozytywne emocje. Kolejnych trzech prelegentów potwierdziło swój udział.

Przedstawiamy Wam następnych bohaterów, którzy nie obawiali się wkroczyć na WordPressowe ścieżki.

WordPress na tegorocznej konferencji WordCamp Polska 2015 połączy miejsca, ludzi i technologie na różne sposoby właśnie dzięki takim osobom jak oni!

Mateusz Piaszczak [Ścieżka Open] wskaże kilka niebezpieczeństw czyhających na użytkowników WordPressa. Ten tester oprogramowania studiujący programowanie gier wideo skłoni wszystkich uczestników do zadania sobie pytania: Czy Twój WordPress czuje się bezpiecznie? Może skłoni przy tym osoby odsuwające w bliżej nieokreśloną przyszłość konieczne aktualizacje, do szybszego działania.

Michał Smereczyński [Ścieżka Enterprise] opowie o tym, jak wykorzystać infrastrukturę chmury publicznej do budowy usług opartych na WordPressie. Ten wieczny student, Geek, przedsiębiorca i współzałożyciel Fundacji Aegis w jednym, od lat współuczestniczy w rozmaitych konferencjach i wydarzeniach związanych z integracją branży IT. Ma wiedzę i wprawę w jej przekazywaniu.

Sebastian Łubik [Ścieżka User] przeniesie nas do świata historii domen, by wskazać kierunek zmian i pojawiających się możliwości. Ten założyciel i prowadzący DailyWeb.pl przedstawi ideę wprowadzania nowych domen. Dzięki niemu dowiemy się, czy i dlaczego warto zakładać własne domeny dla swoich działalności w internecie.

Jeśli masz pomysł, co jeszcze warto przekazać użytkownikom konferencji WordCamp Polska 2015- zgłoś się do nas i zaprezentuj swój temat.

Dostępne ścieżki:

  • Enterprise
  • Developer
  • User
  • Open
  • Case studies
  • Freelancer

Nie ma strachu – zegar tyka! Czekamy tylko do 15 lipca 2015 roku… Nie przegap okazji!

Kliknij i zostań prelegentem!

Szczegółowe informacje o pierwszej szóstce mówców

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *