28 maja 2015 Wrocław szykuje WordUp #3

WordUp Wrocław zaprasza wszystkich na spotkanie No.3.

WordUp #3 we Wrocławiu zapowiada się fascynująco… Nie znamy jeszcze wszystkich prelegentów, ale wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że wystąpią sami eksperci…

Miejsce: Klubokawiarnia Gradient, Plac Solny 16, Wrocław
Czas: 28 maja 2015 (czwartek) od 18:30
Koszt: free
Cel akcji: Intrygujące rozmowy o WordPressie

Kolejnym miejscem spotkania pasjonatów WordPressa ze stolicy Dolnego Śląska, jest klub Gradient. Może nazwa klubu zainspiruje grafików do tłumnego przybycia? Ci, co przyjdą z pewnością zyskają inspirację do nieszablonowego wypełniania wordpressowych szablonów. Dyskusja rodzi pomysły, a na pewno rozmów nie zabraknie.

Trafić łatwo – trzeba tylko znaleźć chwilę i chęci na kreatywny wieczór. Spotkanie z pewnością zainteresuje wszystkich entuzjastów WordPressa, oraz tych, który dopiero zaczynają i chcą poznać WP .

Spotkanie rozpocznie Marcin Kosedowski z prezentacją pt. Zakładasz bloga, wybierasz skórkę i co dalej? Zobacz, co spotkało mnie w ciągu ostatnich 8 lat blogowania i Ciebie też spotka.

Autor prelekcji zajmuje się poprawą przychodów firm opierających swoją działalność o strony WWW. Miał okazję pracować dla polskich i zagranicznych firm oraz występować na międzynarodowej konferencji SearchMarketingDay między światowymi sławami z dziedziny e-marketingu. Jest członkiem organizacji User Experience Professionals Association (UXPA), zrzeszającej specjalistów z całego świata promujących projektowanie stron nastawionych na odczucia użytkownika.

Dołącz do WordUp Wrocław #3 na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *